Zaloguj do panelu serwisowego
 
 
   
 

Strona głównaIntegracja i oprogramowanie: Śledzenie procesów produkcyjnych

W dobie coraz większej konkurencji na ryku przedsiębiorstwa, walcząc o klienta, starają się ulepszać swoje produkty pod względem technologicznym i jakościowym. Coraz większą rolę odgrywa, więc stała kontrola i obniżanie kosztów produkcji oraz kontrola jakości stosowanych surowców i wytwarzanych produktów. Zastosowanie technologii kodów kreskowych oraz urządzeń do automatycznej identyfikacji i automatyki przemysłowej, pozwala na szybką i jednoznaczną identyfikację procesów produkcyjnych, podzespołów i półproduktów oraz osób odpowiedzialnych za dany etap produkcji.

Oznakowanie poszczególnych elementów i czynników produkcji za pomocą unikalnego kodu kreskowego, sczytywanego podczas wykonywania poszczególnych operacji produkcyjnych, umożliwia szybkie i bezbłędne zbieranie informacji na temat np: czasu trwania operacji, rodzaju, ilości i pochodzenia wykorzystanych surowców, odpowiedzialnego pracownika itp. Wszystkie te dane są przenoszone i gromadzone w specjalistycznym systemie informatycznym, skąd mogą zostać przesłane do systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

Oferujemy możliwość wdrożenia pełnego systemu automatyzacji wprowadzania danych produkcyjnych. W zależności od wymagań i potrzeb klienta dostarczamy niezbędne urządzenia takie, jak: drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych, przenośne kolektory danych, czujniki fotoelektryczne, systemy etykietujące itp. oraz odpowiednie oprogramowanie.

© 2002 - 2012 Power Serwis