Zaloguj do panelu serwisowego
 
 
   
 

Strona głównaAktualności: Automatyczna identyfikacja

SATO CT408i, CT412i oraz CT424i- seria biurowych, termicznych i termotransferowych drukarek etykiet

Firma SATO wprowadziła na rynek unowocześnioną serię drukarek etykiet i opasek - CT4xxi, poszerzając ją o drukarki o bardzo wysokiej rozdzielczości 600dpi: model termiczny CT424i DT i termotrasferowy CT424i TT.  Z drukarek o niższej rozdzielczości dostępne modele drukarek termicznych CT408i DT i CT412i DT oraz termotransferowych CT408i TT i CT412i TT.
Wszystkie modele z tej serii wyposażono standardowo w dwa interfejsy: USB i RS232C lub USB i LAN. Opcjonalnie można zastosować również komunikację bezprzewodową: WF LAN lub Bluetooth.
Niewielkie wymiary, antybakteryjna obudowa, duża prędkość wydruku  oraz łatwość wymiany mediów sprawiają, że są to drukarki przyjazne dla użytkownika, które znajdują szerokie zastosowanie.
więcej...

ZEBRA GK420 i GX4x0- seria biurowych, termicznych i termotransferowych drukarek etykiet

Nowe drukarki Zebra G-Series oferują podwyższoną szybkość i wydajność. Te niewielkie drukarki są odpowiednie do wielu różnych zastosowań oraz środowisk pracy. Do wyboru oferowane są drukarki termiczne GK420d i GX420d (o najmniejszych rozmiarach podstawy wśród drukarek stacjonarnych) oraz modele GK420t, GX420t i GX430t (300dpi) umożliwiające zarówno druk termiczny, jak i termotransferowy z bardzo prostym systemem ładowania kalki.

Całkowitą nowością w tej klasie drukarek etykiet jest wyposażenie drukarek serii G w dwa języki programowania EPL oraz ZPL, co znacznie ułatwia zintegrowanie ich z funkcjonującymi systemami znakowania (bez konieczności przeprogramowywania). Dodatkowo modele GX dostępne są z opcjonalnymi interfejsami radiowymi: 802.11g i Bluetooth oraz mogą być wyposażone w regulowany czujnik refleksyjny i wielopozycyjny czujnik transmisyjny. więcej...

DATALOGIC PowerScan PD8300/PM8300- seria ręcznych  przemysłowych czytników kodów kreskowych

Seria skanerów PowerScan 8300 którą tworzą przewodowy czytnik PowerScan PD8330 oraz radiowe skanery PowerScan PM8300 - dostępne w wersji z wyświetlaczem i bez - łączy w sobie doświadczenie i wiedzę firmy Datalogic. Ergonomiczny kształt, nieduża waga oraz system sygnalizacji poprawności odczytu 3GL zapewniają komfort pracy operatorowi, nawet podczas wielogodzinnego skanowania.
Różnorodność dostępnych modeli i interfejsów (RS232, USB, PS/2), a także możliwość podłączenia skanerów w różnych konfiguracjach (point-to-point, praca w sieci) sprawiają, że czytniki PowerScan znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach.

DATALOGIC DS4800 - przemysłowy , stacjonarny czytnik kodów kreskowych

DS4800 to najnowszy model spośród stacjonarnych czytników przemysłowych firmy Datalogic. Zastosowany w nim system Smart Focus pozwalający na regulację zasięgu odczytu kodów kreskowych sprawia, iż znacznie poszerza się zakres zastowania tego skanera. 
DS4800 wyposażony został w dekoder ACR4™ (Advanced Code Reconstruction) umożliwiający odczyt uszkodzonych i zniszczonych kodów kreskowych. Doskonałą jakość odczytu kodów zapewnia zastosowanie technoligii DIGITECH™.
Nowością jest X-PRESS Interface dzięki, któremu użytkownik w prosty sposób może zmienić tryb pracy czytnika oraz interfejs ID-NET umożliwiający podłączenie skanera do sieci bez konieczności zastosowania dodatkowych zewnętrznych kontrolerów.
Wszystkie powyżej opisane elementy sprawiają, że DS4800 jest urządzeniem o dużej elatyczności zastosowań: począwszy od zautomatyzowanych systemów magazynowych i systemów sortujących, a skończywszy na skomplikowanych systemach kontroli produkcji w toku itp.
więcej...

SATO GL408/412e - półprzemysłowe drukarki etykiet

Firma Sato jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek drukarki etykiet wyposażone w emulację języków drukarek innych firm tj.: Zebra, Datamax, Printronix, TEC, Intermec. Dzięki temu drukarki z serii GL408/412e mogą z łatwością zastąpić modele innych firm lub pracować z nimi równolegle, a użytkownik nie musi zmieniać wcześniej zaprojektowanych etykiet.
Nowością w tej serii są również dostępne w standardzie 3 interfejsy: IEEE 1284, RS-232 i USB. Wykorzystano w nich sprawdzony już mechanizm pozwalający na zainstalowanie do jednego urządzenia głowicy o różnej rozdzielczości (203dpi lub 305dpi), co pozwala na szybkie dostosowanie jakości wydruku do potrzeb użytkownika.
Możliwy jest zakup drukarki GL408e i GL412e z opcjami takimi, jak np: dyspenser, odcinacz, zewnętrzny nawijak, interfejs LAN, interfejs WLAN, czy moduł do odczytu i zapisu tagów RFID (UHF) itp.
więcej...

Datalogic Dragon D131/M131 - odnowiona seria ręcznych przemysłowych czytników

Firma Datalogic wypuściła na rynek nową wersję popularnego skanera przemysłowego - DRAGON. Nową rodzinę czytników DRAGON tworzą czytniki przewodowe: Dragon D131 oraz czytniki radiowe Dragon M131 (w wersji z wyświetlaczem lub bez). Dostępne są czytniki o standardowym i dalekim zasięgu odczytu, a także model przewodowy bez dekodera.
Skanery DRAGON wyposażono w obudowę o klasie ochrony IP64 odpornej na pył i wodę. Doskonale sprawdzają się przy odczycie kodów kreskowych w bardzo trudnych warunkach środowiska. Zaprojektowano je do zastosowań przemysłowych tj: kontrola produkcji w toku; zarządzanie gospodarką magazynową, aplikacje z wykorzystaniem wózków widłowych itp.
Ergonomiczna rączka, prosta instalacja, intuicyjna obsługa oraz opatentowany system sygnalizacji poprawności odczytu 3GL sprawiają, że czytnik DRAGON spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego użytkownika. więcej...

Zebra P110i oraz P120i - kolorowe drukarki kart

Są to dwa najnowsze modele drukarek wprowadzone na rynek przez firmę Zebra, umożliwiające wydruk monochromatyczny i w pełnym kolorze. P110i została zaprojektowana do jednostronnego wydruku kart, natomiast P120i do wydruku dwustronnego.

Niewielkie wymiary, cicha praca i prostota obsługi to podstawowe zalety tych drukarek. Kontrolę stanu urządzenia ułatwiają półprzezroczysty, zintegrowany z obudową podajnik kart oraz wyświetlacz LCD.

Dostępne są również modele wyposażone w koder kart z paskiem magnetycznym (HiCo/LoCo). Nowością jest zastosowanie, bardzo łatwych do wymiany, Load-N-Go™ ribbonów w postaci cartridg’a ze zintegrowaną rolką czyszczącą, które kalibrują się automatycznie. więcej...

 

CAB MACH4 - półprzemysłowa drukarka etykiet

MACH4 to nowa termotransferowa drukarka etykiet firmy CAB o bardzo nowoczesnym i niespotykanym wyglądzie. Szeroko otwierająca się pokrywa umożliwia łatwą i szybką wymianę mediów. Obudowę drukarki wykonano z wysokiej jakości plastiku. Przeznaczona jest do zastosowań wymagających średniej wydajności. Drukarkę MACH 4 wyposażono w taką samą elektronikę, co drukarki z wyższej serii A4+. Posiada ona również taki sam wyświetlacz i panel sterujący. Dostępna jest w wersjach z głowicą o rozdzielczości: 200dpi, 300 dpi oraz 600dpi. Możliwy jest zakup drukarki z opcjami takimi, jak np: dyspenser, odcinacz, zewnętrzny nawijak, czy moduł do odczytu i zapisu tagów RFID (13,56 MHz) itp.  więcej...

Zebra P330i - kolorowa drukarka kart

Firma Zebra wprowadziła na rynek kolejny model drukarki do wydruku kart plastikowych z serii P3xxi. Jest to urządzenie zaprojektowane do jednostronnego wydruku kart w pełnym kolorze. Nowoczesny wygląd (całkowicie zmieniony kształt podajnika), wbudowany wyświetlacz LCD i półprzezroczysty podajnik kart, czynią z niej urządzenie przyjazne dla użytkownika oraz umożliwiają łatwe i stałe monitorowanie jego pracy.

16MB pamięci w standardzie, możliwość wyposażenia drukarki w wbudowany Ethernet, stację programowania kart procesorowych lub koder kart zbliżeniowych sprawiają, że drukarka ta jest wszechstronnym urządzeniem o szerokiej gamie zastosowań.

Doskonale sprawdza się miedzy innymi przy wydruku: identyfikatorów, kart członkowskich, klubowych, kart studenckich, czy kart kontroli dostępu itp. więcej...

SKORPIO - terminal przenośny z Windows CE 5.0

Terminal przenośny SKORPIO firmy Datalogic to nowy produkt zaprojektowany do pracy w środowiskach sklepowych oraz magazynowych (IP64). Oparty na systemie operacyjnym Windows CE 5.0, z dużym kolorowym wyświetlaczem i ekranem dotykowym oraz praktyczną klawiaturą alfanumeryczną z powodzeniem sprawdza się przy prowadzeniu inwentaryzacji sklepowych i magazynowych, przyjmowaniu i wydawaniu towaru, kontroli półek i weryfikacji cen, czy przy zbieraniu zamówień w terenie itp..
Ergonomiczny kształt, niewielka waga i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika sprawiają, że kolektor SKORPIO to urządzenie przyjazne w obsłudze, a możliwość komunikacji radiowej (WiFi, Bluetooth) poszerza zakres jego zastosowań.

więcej...

SATO GTe 4XXe - seria szybkich drukarek przemysłowych

Nowa seria szybkich (300mm/sek. dla 203/305dpi) drukarek firmy SATO, o wysokiej wydajności i mocnej obudowie, przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach przemysłowych.

Dzięki możliwości zainstalowania do jednego urządzenia głowicy o różnej rozdzielczości (203dpi, 305dpi lub 609dpi), urządzenie to umożliwia szybkie dostosowanie jakości wydruku do potrzeb użytkownika.

Zwiększenie elastyczności i funkcjonalności drukarki z serii GTe uzyskano przez wyposażenie jej w trzy gniazda na różne interfejsy: gniazdo Mini LAN, normalne gniazdo z możliwością konfigurowania przez użytkownika (LAN, W-LAN, IEEE 1284, USB itp.) oraz zewnętrzne gniazdo - umożliwiające podłączenie urządzeń do 14 lub 25-pinowego gniazda. Śledzenie statusu urządzenia i sterowanie nim, ułatwia prosty system nawigacji i duży (3”x1,6”) graficzny wyświetlacz LCD. więcej...

Datalogic DV9500 - stacjonarny czytnik kodów kreskowych

Firma Datalogic wprowadziła na rynek nowy stacjonarny, przemysłowy czytnik kodów wykonany w technologii kamery CCD. Stosowany w rozwiązaniach wykorzystujących systemy wizyjne, umożliwiający odczyt większości najbardziej popularnych kodów kreskowych 1D i 2D.

Znajduje zastosowanie w szeroko pojmowanych aplikacjach sortujących zapewniając wysoką jakość odczytu nawet przy pracy na bardzo szybkich taśmociągach (do 3m/sek.).

Dostępny w pięciu wersjach wraz z szeroką gamą akcesoriów pozwala na stworzenie systemu nawet dla najbardziej wymagających zastosowań.

CAB A1000 - system drukująco - aplikujący

A1000 to system drukująco - etykietujący firmy CAB składający się z drukarki etykiet (A3 lub A4) i aplikatora. System ten został zaprojektowany do precyzyjnego, półautomatycznego etykietowania produktów i opakowań w warunkach przemysłowych, umożliwiając drukowanie i etykietowanie w czasie rzeczywistym z maksymalną prędkością 250 mm/s. Możliwość aplikowania etykiet o wysokości 25-150 mm i szerokości 25-116 mm zarówno w pionie, jak i w poziomie na przedmioty o różnej wysokości (różnica w wysokości do 150 mm) sprawia, że A1000 to urządzenie o szerokiej gamie zastosowań. więcej...

© 2002 - 2012 Power Serwis